09365742694 - 66570452-66570453 (021)

طراحی سایت شرکت ها

طراحی سایت شرکت ها با اهداف مختلفی طراحی و ایجاد می شوند. معرفی خدمات، معرفی محصولات، ارائه ی سرویس (نظیر باشگاه مشتریان، سیستم پشتیبانی و ...)، ایجاد حس اعتماد و وفاداری و .... از جمله مواردی است که احساس نیاز به داشتن یک وب سایت شرکتی را در صاحبان مشاغل افزایش میدهد.
با پیشرفت تکنولوژی و افزایش کاربران اینترنت بسیاری از افراد کالاها و خدمات مورد نیاز خود رادر اینترنت جستجو میکنند. بدیهی است که اگر شما یک وب سایت شرکتی جامع با گرافیکی زیبا داشته باشید بسیاری از مشتریان بالقوه از طریق وب سایت با کسب و کار شما آشنا شده و با شما تماس خواهند گرفت. از طریق سایت شرکتی شما میتوانید مشتریانی وفادار داشته باشید و با برطرف نیازهای آنها همیشه آنها را با محصولات و خدمات جدید خود از طریق وبسایت آگاه کنید.
در ادامه لازم به ذکر است بر اساس تفکری اشتباه، صرفا داشتن یک وب سایت شرکتی موفقیت شما را در تجارت الکترونیک و حضور در بازار و کسب و کار اینترنتی تضمین نخواهد کرد. آگاهی داشتن از این موضوع که داشتن وب سایت به تنهایی کافی نیست و یک سایت معمولی و ساده هیچ کمکی به رشد کسب و کار و توسعه برند شرکت نخواهد کرد، از اهمیت خاصی برخوردار میباشد.
کسب و کارهایی در بستر اینترنت موفق خواهند بود که با اخذ تصمیمات هوشمندانه بتوانند ابزارهای مناسبی برای کسب و کار خود ایجاد کنند و اصلی ترین آنها تبلیغات و بازاریابی اینترنتی میباشد.
در دنیای اقتصاد امروزه ، بازاریابی اینترنتی حرف اول را برای بقای یک شرکت می زند. بنابراین با علم به این موضوع که داشتن یک وب سایت کارآمد و توانا در امر اطلاع رسانی و معرفی شرکت در قدرتمند ترین مقوله ارتباط جمعی اینترنت، نیاز اساسی برای ادامه کار و حیات یک شرکت موفق میباشد.

امنیت بالای سایت شرکتی

یکی از مهمترین مواردی که باید در تهیه و اجرای یک سایت شرکتی مورد توجه قرار داد، امنیت سایت شرکتی میباشد. متخصصین ما در گروه طراحی سایت "نی وک" با دانش خود در زمینه ی مدیریت سرور با استفاده از امن ترین سیستم های مدیریتی و همچنین بروزرسانی روزانه ی سیستم ها بالاترین سطح امنیت را برای وب سایت طراحی شده تامین خواهند کرد.
تهیه نسخه پشتیبان به صورت دوره ای و منظم، مانیتورینگ 24 ساعته سرور، انجام تنظیمات امنیتی سایت و ... موارد دیگری هستند که امنیت سایت شما را تامین خواهند کرد.

تیم طراحی سایت "نی وک" به عنوان یکی از شرکت های موفق در زمینه طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت آژانس های مسافرتی، طراحی اپلیکیشن موبایل و همچنین بازاریابی اینترنتی با ارائه راهکارهایی مناسب در زمینه بازاریابی اینترنتی به مشتریان خود کمک می کند تا بتوانند به بالاترین بهره وری از سایت خود در تجارت الکترونیک برسند.

طراحی سایت با نی وک | Nivok

شرکت طراحی سایت "نی وک" با استفاده از تکنیک های روز در طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت (seo) و طراحی اپلیکیشن موبایل و همچنین خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره بازاریابی و تبلیغات اینترنتی با استفاده از افراد متخصص و پرسنل مجرب این افتخار را دارد که به عنوان یکی از شرکت ها پیشرو در زمینه خدمات طراحی وب سایت، اقدام به ارائه خدمات تحت وب به شرکت ها و مشتریان عزیز نماید.

تماس با طراحی سایت نی وک Nivok

پشتیبانی و پاسخ گویی مداوم به مشتریان، تعرفه پایین خدمات، زمان کوتاه در اتمام پروژه ها و ارائه خدمات حضوری شامل مشاوره طراحی سایت، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی، بخشی از خدمات شرکت طراحی سایت نی وک (Nivok) است.

دفتر مرکزی:   تهران، انتهای بلوار کشاروز، خیابان دکتر قریب، ساختمان شباهنگ، پلاک 26، طبقه 3 واحد 23

تلفن:     66570452- 66570453- 021

موبایل: تلگرام / واتس اپ   09365742694

ایمیل:     این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تنظیمات فریم ورک

رنگ پیش فرض قالب را انتخاب نمایید:

فونت گوگل

منو فونت
بدنه فونت
عنوان فونت

بدنه

رنگ پس زمینه
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

عنوان وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

منو وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

وراپر اصلی

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

درج وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

دکمه وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
 
Top of Page