09365742694 - 66570452-66570453 (021)

بازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی یا همان ایمیل مارکتینگ در واقع یکی از روش های بازاریابی می باشد که گاهی به عنوان ابزاری برای ارسال انبوه ایمیل های تبلیغاتی و گاهی نیز برای بازاریابی بصورت مستقیم استفاده میگردد. در کمپین های تبلیغاتی از روش های مختلفی استفاده میگردد، ایمیل مارکتینگ یکی از روش های ارزان قیمت میباشد که میتوان از آن به عنوان ابزار تبلیغاتی در سطح گسترده استفاده کرد. اجرای اصولی بازاریابی ایمیلی می تواند تا حدود 30% فروش شما را افزایش داده و یک ارتباط منسجم  را بین کسب و کار و مشتریان برقرار نماید.

در مبحث ایمیل مارکتینگ ابزارهایی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن از طریق ارسال ایمیل گروهی در قالب خبرنامه، باعث تحولی چشمگیردر کسب و کار شد. طبق تحقیقات انجام شده در سالهای اخیر پس از بهینه سازی برای موتورهای جستجو، بازاریابی ایمیلی در رتبه ی دوم مؤثرترین روش در بازاریابی اینترنتی قرار دارد.

آیا گسترش شبکه های اجتماعی اهمیت بازاریابی ایمیلی را از بین خواهد برد؟

اهمیت وجود شبکه های اجتماعی در بین اقشار مختلف جامعه غیر قابل انکار میباشد و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. امروزه شبکه های اجتماعی در صنعت بازاریابی اینترنتی جایگاه خاصی پیدا کرده است. با توجه به اینکه ایمیل نیز بخشی انکار ناپذیر از بازاریابی اینترنتی است بنابراین رسانه های اجتماعی و ایمیل می توانند به راحتی و در کنار هم کارآمد باشند.

 

مزایای ایمیل مارکتینگ

اولین مزیت بازاریابی ایمیلی یا همان ایمیل مارکتینگ قیمت ارزان و سهولت انجام کار میباشد. ایمیل مارکتینگ روشی بصرفه برای تبلیغ شرکت، محصولات و یا خدمات در مقایسه با سایر روشهای بازاریابی است. مزیت دوم راه اندازی و پیگیری کمپین ایمیل مارکتینگ بسیار ساده است.

در بازاریابی ایمیلی میتوان برای مشتری ها گروه های خاصی را تعریف کرد و تبلیغات را بر اساس دسته بندی مشتری ها بر اساس نیازها، سن، جنسیت، شغل و ... انجام داد. با انجام ایمیل مارکتینگ بصورت اصولی میتوان رابطه با مشتری را در گذر زمان توسعه داد و به افزایش فروش و وفاداری مشتری کمک خواهد کرد.

یکی از نمونه های شخصی سازی ایمیل مارکتینگ ارسال ایمیل به مشتریها در روز تولدشان میباشد. که میتوان برای ارائه خدمات و کالا تخفیف خاصی برای آنها در نظر گرفت.

طراحی سایت با نی وک | Nivok

شرکت طراحی سایت "نی وک" با استفاده از تکنیک های روز در طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت (seo) و طراحی اپلیکیشن موبایل و همچنین خدمات بازاریابی اینترنتی و مشاوره بازاریابی و تبلیغات اینترنتی با استفاده از افراد متخصص و پرسنل مجرب این افتخار را دارد که به عنوان یکی از شرکت ها پیشرو در زمینه خدمات طراحی وب سایت، اقدام به ارائه خدمات تحت وب به شرکت ها و مشتریان عزیز نماید.

تماس با طراحی سایت نی وک Nivok

پشتیبانی و پاسخ گویی مداوم به مشتریان، تعرفه پایین خدمات، زمان کوتاه در اتمام پروژه ها و ارائه خدمات حضوری شامل مشاوره طراحی سایت، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی، بخشی از خدمات شرکت طراحی سایت نی وک (Nivok) است.

دفتر مرکزی:   تهران، انتهای بلوار کشاروز، خیابان دکتر قریب، ساختمان شباهنگ، پلاک 26، طبقه 3 واحد 23

تلفن:     66570452- 66570453- 021

موبایل: تلگرام / واتس اپ   09365742694

ایمیل:     این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تنظیمات فریم ورک

رنگ پیش فرض قالب را انتخاب نمایید:

فونت گوگل

منو فونت
بدنه فونت
عنوان فونت

بدنه

رنگ پس زمینه
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

عنوان وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

منو وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

وراپر اصلی

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

درج وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

دکمه وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
 
Top of Page